Ubezpieczenie OC Volvo – ile kosztuje?

Podziel się swoją opinią

Mówisz Volvo, myślisz bezpieczeństwo. Auta szwedzkiej marki cechują się jednak także bardzo wysoką jakością wykonania oraz klasycznym designem. A ile trzeba zapłacić za OC Volvo?

Szwedzka marka Volvo nie uznaje kompromisów. Projektując samochody, dba więc o ich każdy detal oraz stara się zapewnić maksymalne bezpieczeństwo swoim klientom. Nic więc dziwnego, że auta Volvo, takie jak Volvo XC60 czy V40, są doceniane w wielu krajach na całym świecie.

Eksperci Ubea.pl postanowili sprawdzić, jak przedstawia się średnia cena OC aut Volvo. Kalkulacje przeprowadzone na kalkulatorze ubezpieczeń wykazały, że OC dla Volvo można znaleźć już za 323 zł!

Ubezpieczenie OC Volvo – ile wyniesie składka?

Ile kosztuje OC? Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu różnorodnych czynników. Dlatego też kalkulacje cen OC Volvo przeprowadziliśmy dla kilku różnych kierowców:

Wariant 1: pan Robert – mieszkaniec Reszla – ma 46 lat i kupuje OC nieprzerwanie od 16 lat. Przez ostatnie 10 lat nie spowodował żadnej szkody, dzięki czemu może się teraz cieszyć maksymalną zniżką na OC 60%.

Wariant 2: pani Zdzisława z Krakowa również nie była sprawcą szkody w ciągu ostatnich 10 lat. Ma 39 lat, a umowę OC zawiera od 14 lat.

Wariant 3: pan Zenon jest mieszkańcem Barda. Jest w wieku 35 lat. OC kupuje od 9 lat. W zeszłym roku spowodował niestety szkodę.

Wariant 4: pani Antonina ma 22 lata i mieszka w Starym Sączu. Jak dotychczas nie ma na koncie żadnej szkody, ale kupuje dopiero drugie OC w życiu.

Cenę ubezpieczenia OC sprawdziliśmy też dla różnych modeli Volvo, w tym tych popularnych jak Volvo XC60 czy Volvo V40, a także tych nieco rzadziej spotykanych, np. Volvo XC70 i Volvo V90.

 

Źródło: UBEA.pl

Podziel się swoją opinią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *